Osiągnięcia
2018
1) Puchar Europy Środkowej w parach (Czechy- As) - 3 miejsce
2) Puchar Europy Środkowej (Czechy- Caslav) - 2 miejsce
3) Professional Strongman Challenge (Czechy- Praga) - 2 miejsce
4) Baltijos Galiuny Cempionatas (Litwa- Telsiu) - 3 miejsce
5) Puchar Narodów Strong-Man (Łańcut) - 2 miejsce
6) Puchar Narodów Strong-Man (Kłobuck) - 3 miejsce
7) Ogólnopolskie zawody Strong-Man Służb Mundurowych (Rumia) - 2 miejsce
8) Pojedynek Polska vs Słowacja (Mikołajki) - 1 miejsce
9) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gdańsk) - 2 miejsce
10) Puchar Narodów Strong-Man (Kraśnik) - 1 miejsce 
11) Puchar Narodów Strong-Man (Jelcz Laskowice) - 2 miejsce
12) Puchar Europy Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 3 miejsce 
13) Pojedynek Strong-Man Europa vs Ukraina (Ukraina- Łuck) - 2 miejsce 
14) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Słowacja- Sladkovicovo) - 2 miejsce
15) Puchar Narodów Strong-Man (Żory) - 2 miejsce
16) Tatransky Silak (Słowacja- Poprad) - 1 miejsce 
17) Puchar Europy Strong-Man (Ukraina- Dniepropietrowsk) - 3 miejsce
18) Puchar Europy Strong-Man (Ukraina- Kropivnitsky) - 1 miejsce
 
2017
1) Ogólnopolskie zawody Strong-Man Służb Mundurowych (Rumia) - 2 miejsce
2) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- As) - 2 miejsce
3) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 1 miejsce
4) Puchar Narodów Strong-Man  (Mielec) - 2 miejsce 
5) Best Nordic Strong-Man (Łotwa- Olaine) - 11 miejsce (kontuzja)
6) Mistrzostwa Europy Highland Games IHGF (Francja- Bressuire) - 6 miejsce
7) Puchar Narodów Strong-Man (Zduńska Wola) - 2 miejsce
8) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- Zdar nad Sazavou) - 1 miejsce
9) Pojedynek Strong-Man Polska vs Ukraina (Mikołajki) - 1 miejsce
10) Pojedynek Strong-Man Polska vs Europa (Wola Dębińska) - 1 miejsce 
11) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gdańsk) - 3 miejsce
12) Puchar Slovanov (Słowacja- Zilina) - 2 miejsce
13) Puchar Narodów (Tarnogród) - 2 miejsce 
14) Puchar Europy Środkowej (Słowacja- Galanta) - 2 miejsce
15) Puchar Narodów (Opole) - 3 miejsce
16) Finał Pucharu Europy Środkowej (Słowacja- Liptovsky Mikulas) - 1 miejsce
17) Pojedynek Europa vs Ukraina (Ukraina- Czernichów) - 2 miejsce
18) Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu leżąc (Wrocław) - 2 miejsce
 
2016
1) Halowy Puchar Polski Strong-Man (Gdańsk) - 6 miejsce
2) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Ukraina- Czerniowce) - 4 miejsce
3) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- As) - 4 miejsce
4) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 2 miejsce
5) IHGF Continental Championship 2016 (Niemcy- Furstenwalde) - 4 miejsce
6) Puchar Europy Strong-Man w parach (Ząbki) - 2 miejsce 
7) Puchar Polski Strong-Man w parach (Ryglice) - 1 miejsce
8) World Cup Strong-Man (Słowacja- Hniezdne) - 1 miejsce 
9) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Gdańsk) - 2 miejsce
10) IHGF Amateur Highland Games World Championship (Norwegia- Fefor) - 1 miejsce
11) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- Trutnov) - 1 miejsce
12) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Słowacja- Plostin) - 3 miejsce
13) Pojedynek Strong-Man Ślązacy vs Górale (Nowy Targ) - 2 miejsce
14) Ukraine Open Cup (Ukraina- Równe) - 1 miejsce
15) Final Scitec Strongest Team Challenge (Rumunia- Bukareszt) - 2 miejsce
16) Mec Matusa Caka (Słowacja- Trencin) - 1 miejsce
17) Mistrzostwa Europy w przeciaganiu tira (Węgry- Gyor) - 4 miejsce
18) IHGF World Games Strength Challenge (Chorwacja- Vodice) - 1 miejsce
 
2015
1) World's Strongest Man (Malezja- Putrayaja) - 3 miejsce w grupie eliminacyjnej
2) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- As) - 2 miejsce
3) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Czechy- Caslav) - 1 miejsce
4) Giant's Live (Islandia- Grindavik) - 4 miejsce
5) Mistrzostwa Świata Highland Games amatorów (Norwegia- Fefor) - 2 miejsce
6) IHGF World Strength Challenge (Węgry- Velence) - 1 miejsce
7) IHGF Stone Of Strength (Węgry- Celldomolk) - 1 miejsce
8) Puchar Narodów Strong-Man (Daleszyce) - 2 miejsce
9) Scitec European Strongest Team (Ukraina- Chernigiv) - 2 miejsce
10) Puchar Polski Strong-Man (Mikołajki) - 2 miejsce
11) Strongman Summer Edition III (Lublin) - 1 miejsce
12) Puchar Polski Strong-Man (Kołobrzeg) - 2 miejsce
13) Puchar Polski w parach (Lisia Góra) - 1 miejsce
14) Ukrainian Strongest Cup (Ukraina- Lutsk) - 2 miejsce
15) Strongman Champions League (Basznia Dolna) - 5 miejsce
16) Finał Scitec European Strongest Team (Hiszpania- Madryt) - 1 miejsce
17) Mistrzostwa Europy w przeciąganiu tira (Niemcy- Chemnitz) - 4 miejsce
 
2014
1) World's Strongest Man (USA- Los Angeles) - 4 miejsce w grupie eliminacyjnej
2) Scitec European Strongest Team (Słowacja- Dunajska Streda) - 1 miejsce
3) Giant's Live 2014 (Słupsk) - 3 miejsce
4) Mistrzostwa Polski w przeciąganiu tira (Rawicz) - 3 miejsce
5) Puchar Polski Strong-Man (Zwoleń) - 1 miejsce
6) Puchar Polski Strong-Man (Warka) - 1 miejsce 
7) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Augustów) - 2 miejsce
8) Strongman Champions League (Łotwa- Olaine) - 1 miejsce
9) Mistrzostwa Polski Highlander (Leżajsk) - 2 miejsce
10) IHGF Highland Games Strength Challenge (Rumunia- Satu Mare) - 1 miejsce
11) Puchar Polski Strong-Man (Mikołajki) - 1 miejsce
12) Scitec European Strongest Team (Chorwacja- Cakovec) - 1 miejsce
13) Puchar Polski Strong-Man (Bytom) - 2 miejsce
14) Puchar Europy Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 6 miejsce
15) Scitec European Strongest Team (Węgry- Tatabanya) - 1 miejsce
16) Finał Scitec European Strongest Team (Hiszpania- Madryt) - 1 miejsce
17) Scitec European Strongest Team (Węgry- Budapeszt) - 1 miejsce
18) Finał Pucharu Polski Strong-Man (Radzionków) - 1 miejsce
 
2013
1) Proform Classic Festival (Uzbekistan- Tashkent) - 2 miejsce
2) Baltic Strong-Man Team (Litwa- Wilno) - 2 miejsce
3) Noc Silakov (Słowenia- Kranj) - 1 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (Błonie) - 1 miejsce
5) Festiwal SFD (Wrocław) - 2 miejsce
6) Mistrzostwa Polski w przeciąganiu tira (Milicz) - 2 miejsce
7) Mistrzostwa Europy Strong-Man WSF (Radzionków) - 3 miejsce
8) Puchar Narodów Strong-Man (Grajewo) - 1 miejsce
9) Drużynowy Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Ukraina- Lwów) - 2 miejsce
10) Zawody Strong-Man (Biała Rawska) - 1 miejsce
11) Berlin Highland Games (Niemcy- Berlin) - 1 miejsce
12) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Słowacja- Zilina) - 3 miejsce
13) Zawody Strong-Man (Lublin) - 2 miejsce
14) Russelsheim Highland Games (Niemcy- Russelsheim) - 1 miejsce
15) Trebsen Highland Games (Niemcy- Trebsen) - 1 miejsce
16) Pojedynek Strong-Man Polska vs Europa (Skrzyszów) - 1 miejsce
 
2012
1) Mistrzostwa Śląska w podnoszeniu ciężarów (Tarnowskie Góry) - 1 miejsce
2) Puchar Polski Highlander (Gniew) - 6 miejsce
3) Indywidualne Mistrzostwa Polski w przeciąganiu liny (Szczyrk) - 1 miejsce
4) Puchar Polski Highlander (Lidzbark Warmiński) - 4 miejsce
5) Finał Pucharu Polski Highlander (Szymbark) - 2 miejsce
6) Puchar Europy Środkowej Strong-Man (Racławice) - 3 miejsce
7) Puchar Narodów Strong-Man (Kolno) - 2 miejsce
8) Baltic Strong-Man Team (Litwa- Birstonas) - 2 miejsce
9) Puchar Polski Strong-Man (Biała Rawska) - 2 miejsce
10) Mistrzostwa Polski Highlander (Ludwikowice Kłodzkie) - 2 miejsce
11) Puchar Polski Strong-Man (Miejska Górka) - 1 miejsce
12) Mistrzostwa Polski Strong-Man w parach (Krynica Zdrój) - 2 miejsce
13) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Radzionków) - 1 miejsce
14) Puchar Świata Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 5 miejsce
15) Puchar Polski Strong-Man (Wąsosz) - 2 miejsce
16) Strongman Champions League (Bułgaria- Bansko) - 1 miejsce
 
2011

1) Puchar Polski Strong-Man (Brzeziny) - 4 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Lgiń) - 3 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Bogatynia) - 3 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (Świerklaniec) - 2 miejsce
5) Finał Pucharu Polski Strong-Man (Wąsosz) - 2 miejsce
6) Puchar Polski Strong-Man (USA- Chicago) - 6 miejsce (Kontuzja kostki)

 
2010

1) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Zabrze) - 1 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man w parach (Lgiń) - 2 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Twardogóra) - 3 miejsce

 
2009
1) Pojedynek Gigantów (Łódź) - 3 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Ciasna) - 1 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Złotów) - 1 miejsce
4) Indywidualne Mistrzostwa Europy Strong-Man (Bartoszyce) - 5 miejsce
5) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Trzebiatów) - 4 miejsce
6) Mistrzostwa Polski Strong-Man w parach (Krotoszyn) - 3 miejsce
 
2008

1) Puchar Polski Strong-Man (Miejska Górka) - 2 miejsce
2) Puchar Polski Strong-Man (Bartoszyce) - 8 miejsce
3) Puchar Polski Strong-Man (Sosnowiec) - 6 miejsce
4) Puchar Polski Strong-Man (Złotów) - 1 miejsce
5) Puchar Polski Strong-Man (Popów) - 2 miejsce
6) Finał Pucharu Polski Strong-Man (Częstochowa) - 8 miejsce
7) Mistrzostwa Polski Strong-Man do lat 21 (Chełmża) - 1 miejsce