Mam 26 lat i mieszkam w Zabrzu. Jestem absolwentem zabrzańskiej Politechniki Śląskiej Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Uprawienie sportu zacząłem już w szkole podstawowej, gdzie grałem w piłkę nożną. W wieku 14 lat pierwszy raz poszedłem na siłownię, bardzo mi się to spodobało i tak to trwa do dzisiaj. Zacząłem od uprawiania Trójboju siłowego, pierwsze zawody miałem w 2004 roku, a w 2006 roku pierwszy raz wystartowałem w zawodach Strong-Man amatorów zajmując za każdym razem miejsce na podium.

W 2008 roku postanowiłem spróbować swoich sił w Eliminacjach do Pucharu Polski organizowanych w Białej Rawskiej, zająłem tam 4 miejsca co uprawniało mnie do startów w Pucharze. Było to dla mnie wielkie przeżycie, mogąc startować z najlepszymi w kraju.

2009 rok to Mistrzostwa Europy Strong-Man na których zająłem 5 miejsce, oraz Mistrzostwa Polski, na których byłem 4. Od tamtego momentu, startowałem kilkadziesiąt razy na terenie Polski i za granicą. W 2010 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski Strong-Man.

2012 rok to zdobyty tytuł Mistrza Polski Strong-Man, V-ce Mistrza Polski Highlander jest to połączenie konkurencji zaczerpniętych z zawodów Strong-Man z konkurencjami rzutowymi oraz zdobyłem tytuł pierwszego Mistrza Polski w przeciąganiu liny. Na koniec sezonu udało mi się wygrać także zawody z serii Strongman Champions League w Bułgarii.

W 2014 roku zdobyłem tytuł Drużynowego Mistrza Europy Strongman w Hiszpanii, wygrałem zawody z serii Strongman Champions League na Łotwie oraz Puchar Świata Highlander w Rumunii. Na koniec sezonu wygrałem Finał Pucharu Polski. Startowałem w 18 zawodach, 11 udało mi się wygrać a łącznie w 16 stawałem na podium. 

Rekordy życiowe:

Wyciskanie leżąc - 220 kg,
Przysiad ze sztangą - 353 kg,
Martwy ciąg - 423 kg.